Hangszert a kézbe!

Országjáró zenei játéktér és ismeretterjesztő programsorozat előadása Sümegen a Hotel Kapitányban

A programsorozat egy olyan ingyenes országjáró hangszerkiállítás, hangszersimogató és könnyűzenei, népzenei, klasszikus zenei oktatási bemutató egyszerre, amely rendszeres időközönként más-más városban irányítja rá a fiatal korosztályok figyelmét a zenélésre, a zenélés tanulásának lehetőségeire.

A sorozat 2017 tavaszán indult és 77 városban került megrendezésre az elmúlt két évben, mely idő alatt összesen 160.000 látogatója volt.
A Hangszert a kézbe programsorozatot az NKA Hangfoglaló Program támogatásával a Hangszeresek Országos Szövetsége valósítja meg, bevonva a legfontosabb szakmai szervezeteket, legismertebb zenei képzéssel foglalkozó helyeket, zenetanárokat és előadóművészeket.

Hangszert a kézbe – Sümeg
2024. április 23-25.
Hotel Kapitány
(8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.)

Akit az iskolából érdekel 1-8 osztályig, jelentkezzen  Bognárné Szászik Melinda tanárnőnél!

Tanórák beosztása és pontos információk a mellékelt plakáton.

Megfelelő létszám és csoportos részvétel esetén az iskolából kísérettel mennek a gyerekek!