Testnevelő tanárunk kapta a Tapolca Város 2016. év kiváló edzője” – díjat!

Mazsorett-csapatunk a város új színfoltja

Iskolánkban a 2014/2015-ös tanév második felében alapította meg Patonai Szilvia tanárnő a Tapolcai Mazsorett- és Zászlóforgató Csoportot. A mazsorett csapat létrehozásáért, működtetéséért, a csoporttal elért szép eredményeiért Tapolca Város Önkormányzatától idén megkapta a „Tapolca Város 2016.év kiváló edzője” díjat, amit a februárban megrendezésre kerülő Városi Sportgálán vehet át.

Az 1. és 2. osztályos tanulók leányai alkotják a pompomos, a 3-4. osztályos lányok a zászlóforgató csoportot, akik a mindennapos testnevelés keretében heti 1 órában vesznek részt a foglalkozásokon. A fellépő csoportot a kadet- és junior korosztály tagjai alkotják, akik szakkör keretén belül heti 3 órában dolgoznak Szilvi nénivel.
Az elmúlt másfél évben sok alkalommal léptek fel város rendezvényein, több száz tapolcai polgár nagy örömére: mikulásnapon, gyermeknapon, egészségnapon, farsangi bálokon, valamint Márton-napi rendezvényeinken. Áprilisban a Dunántúli táncversenyen III. helyezést értek el. 

Szívből gratulálunk!

 

  

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük