I. Keresztény Bál

Kedves Szülők, Kedves Érdeklődők!

Sok szeretettel várunk mindenkit 2016. január 30-án (szombaton),  19 órától az I. Tapolcai Keresztény Bálra, mely iskolánk szülői farsangi bálja és nyitott minden érdeklődő számára. Kérjük, értesítsék erről ismerőseiket és a belépőjegyet az iskolában vásárolják meg!

Program:

18.30 órától: Kapunyitás

19.00 órától: Nyitótánc (7-8. osztályosok)

Polgármesteri köszöntő,a történelmi egyházak köszöntője az ökomenikus év jegyében

Mazsorettcsoport és az  Acro Dance SE táncbemutatója

Vacsora (aperitif, főfogás, desszert,balatoni borok)

Musical Stúdió előadása

24.00 órától: Tombolasorsolás

03.00 óra: Kapuzárás

A kedvezményes, 3000 Ft-os belépőjegyeket az alábbi időpontokba vásárolhatják meg a gazdasági irodában:

2016. január 12-13-án (kedd, szerda) 7.30 és 15.30 között,

2016. január 18-19-én (hétfő, kedd) 7.30 és 15.30 között

A jegyvásárláskor kérjük jelezzék, hogy melyik menüt választják (A-B-C) és ha ismerőseikkel együtt szeretnének ülni (8-10 fős asztalok lesznek).

Menük:

A
Finom füvekkel fűszerezett bőrös mangalicakaraj pecsenyelével, párolt pezsgős lila káposztával, petrezselymes burgonyával
Diós palacsinta rumos csokoládé öntettel

B
Grillezett jércemell  Malom-tó módra (besamel mártása, zöldborsó, gomba, sonka, sajt csőben sütve ) párolt rizzsel és hasábburgonyával, házi csalamádé
Gesztenye duett ( gesztenyeszív és gesztenyepüré)

C
Csőben sült zöldségek ( brokkoli, karfiol, zöldspárga, sárgarépa ) grillezett sajttal
Gesztenye Duett  ( gesztenyeszív és gesztenyepüré)

Kérjük, hogy minden család támogassa a rendezvényt egy üveg pezsgővel, valamint bor és ásványvíz felajánlásnak örülünk! Ezeket január 15-ig juttassák el az osztályfőnököknek! A bál nem batyus bál, azaz nem vihető be más étel-ital, csak az általunk előre egyeztetett aperitif és az asztalokra kihelyezett bor és ásványvíz. (A rendezvény alatt bár is üzemel.)