Madarak és Fák Napja 2024 – Kerecsensólyom kvíz és szabadulószoba angol és német nyelven

Szöveg:  2024.05.10-én a Madarak és Fák Napja alkalmából a 2024 -es év madarával, a kerecsensólyommal kapcsolatos ismereteket szerezhettek meg tanulóink magyar,angol és német nyelven. A tanulók mindkét idegen nyelven projektmunkákat készítettek, és az iskola falára kifüggesztett idegen nyelvű ismertető anyagok segítségével válaszoltak kvíz kérdésekre. Így ismerkedtek meg a kerecsensólyom élőhelyével,táplálkozásával és szaporodásával kapcsolatos információkkal. A szabadulószoba során a gyerekek egy alkalmazás segítségével lépésről lépésre feladatokat oldottak meg, ahol a sikeres kijutáshoz a feladatokat helyesen kellett megoldaniuk.

Köszönjük szépen az idegennyelvet tanító pedagógusok munkáját!