Alkoss a turizmusért pályázati felhívás

Magyar Turisztikai Szövetség Alapítvány a turisztikai karrierutak bemutatása, a turisztikai szakmák népszerűsítése érdekében indította el a karrieraturizmusban.hu kampány sorozatot. Ennek keretében meghirdettünk egy pályázatot a pályaválasztási élethelyzetben lévő, vagy ahhoz közelítő diákok számára. Pár napja jelent meg a felhívás. Az 1-4. osztályos tanulók rajz alkotással, az 5-8. osztályos tanulók fotó munkával, a 9-12. osztályos tanulók videó projekttel pályázhatnak a megadott témakörökben.

pályázati feltételeket az alábbi link alatt lehet áttekinteni, és magukat a pályaműveket is itt lehet feltölteni:

http://palyazat.karrieraturizmusban.hu

A benyújtási határidő 2024. január 10.

Az egyes kategóriák 1-3. helyezettjeire értékes nyeremények várnak, továbbá a legtöbb pályázóval induló iskola nevelőtestülete is nyereményre jogosult.