Felhívás Nemzetközi rajzversenyre

„Kinder malen ihre Heimat” , „Hogyan látom a hazámat „címmel

NEMZETKÖZI RAJZVERSENY

„Hogyan látom a hazámat.”

A Resicabányai Kulturális és Felnőttképzési Egyesület szervezésében 17. alkalommal hirdet meg rajz és festőversenyt németül beszélő és németül tanuló diákoknak.

A versenyen induló korosztály: 1-8. osztályos korosztály

A verseny nemzetközi voltát biztosítja, hogy német nyelvterületen élő gyerekek mellett más európai országból is lehet jelentkezni.

A képek mérete és technikai kivitelezése kötetlen, a kép keretezéséhez szükséges körülvevő kartonszegéllyel kell ellátni őket. (paszpartu)

Minden gyerek 1 munkát küldhet be. A munkán fel kell tüntetni a gyermek nevét, iskoláját, osztályát, a települést és az országot.

A munkákat nem küldik vissza. Művészeti iskolák tanulói nem vehetnek részt a versenyen.

A legjobb alkotásokat egy vándorkiállítás keretében kiállítják bel – és külföldön egyaránt.

Beérkezési határidő: 2024. január 31.

Intézményi részvétel:

• a pályamunkákat 2024. január 11 – ig kérjük leadni Burucsné Walla Barbara tanárnőnél.
  • A képek név szerinti megkövetelt formájú feliratozását és a paszpartuzást intézményileg végezzük el!
  • A gyermekek adatait (név, iskola, osztály, település, ország) külön kérjük a rajzokhoz csatolni!
  • Intézményileg 2024.január 15-én postázzuk!

Jó munkát kívánunk!

Tapolca,2023. november 28.