„Egymillió gyermek imádkozza a rózsafüzért – Az egységért és a békéért világszerte…” program.

2023. október 18-án „Egymillió gyermek imádkozza a rózsafüzért -Az egységért és a békéért” című világméretű ima kezdeményezéshez csatlakozott iskolánk. Lelki igazgatónk irányításával tanulóink Mária énekeket énekeltek, és együtt imádkoztak a Szivárvány Óvoda és a Szent Erzsébet Katolikus Óvoda óvodásaival. Ezen az eseményen díjaztuk a Katolikus Társadalmi Napok eseményre intézményünk által „Nekem a Szűzanya” címmel kiírt rajzpályázatot.

Díjazottak:

1-2.osztályos korosztály:

1. Kardos Nimród 2.osztály
2. Szűcs Lujza 1.osztály
3. Paulovics Zoé 2.osztály

3-4.osztályos korosztály:

1. Szentgyörgyi Liliána 4.osztály
2. Györkös Dorina 3.osztály
3. Fekete Borbála 4.osztály

Különdíjat nyert: Hlavács Liza 4.osztály

Felső tagozatos korosztály:

1. Horváth Gréta 5.osztály
2. Juhász Dorina és Györkös Hanna 5.osztály
3. Szőcze Luca 6.osztály

Különdíjat nyert: Lázár Boglárka 7.osztály

Szeretettel gratulálunk a díjazott tanulóknak!