FELHÍVÁS  „AZ ÉV BISEL FOTÓSA és VIDEÓSA” PÁLYÁZATRA

Cél: pozitív és személyes természeti élményen keresztül közvetlen közelségbe, kapcsolatba kerüljenek a vízfolyásaink élővilágával és a mélyebb megismerés által szívükön viseljék annak védelmét.

A környezetügyért felelős tárca negyedik alkalommal hirdeti meg a BISEL program keretén belül „Az Év BISEL Fotósa” fotópályázatot, és másodjára a „BISEL Videópályázat” felhívást.

A 7-12. évfolyamos diákok, de már tanáraik, illetve bármilyen felnőtt korú pályázó is versenybe szállhat „Az év BISEL Fotósa”, illetve „Az Év BISEL Videósa” címekért a saját korosztályi kategóriájában.

A pályaművekkel 2023. június 5-től – 2023. szeptember 15-ig lehet a kiírásnak megfelelően pályázni https://kornyezetvedelmipalyazat.hu/palyazatok  linken elérhető pályázatkezelő felületen keresztül.

1.„Az Év BISEL Fotósa 2023” 7-12. évfolyamos diákok részére kiírt részletes fotópályázat ezen a linken érhető el:  „Az Év BISEL Fotósa 2023” Diák – részletes pályázati felhívás

2.      A „BISEL Videópályázat 2023”, amely mind diákok, mind felnőttek részére pályázható itt érhető el: BISEL videópályázat 2023 – részletes felhívás

Jó és sikeres munkát kívánunk!