Hittanos Találkozó

2023.április 15.-én intézményünk adott otthont az idei Veszprém Megyei Hittanos Találkozónak. A találkozó a II.Pál Pápa által meghirdetett „Isten irgalmassága” jegyében zajlott. A regionális találkozóra összesen közel 100 diák érkezett Sümegről,Sümegcsehiről, Magyarpolányról,Monostorapátiból,Dabroncáról, és Tapolca Város általános iskoláiból. A találkozó megnyitója a regisztráció után közös szentmise volt,melyet Csonka Nándor atya, lelki igazgatónk celebrált. Az iskolában a termekben csoportokban a gyermekek interaktív foglalkozásokon vettek részt, melyek során megismerkedhettek II.János Pál Pápa munkásságával, illetve az irgalmasság testi -lelki cselekedeteivel foglalkoztak. A program egy év múlva, egy másik helyszínen folytatódik.
Köszönjük szépen Nándor atya és Hegyi Kevin hittanár szervező és lebonyolító munkáját!