A második osztályos tanulók az idei tanévben közösen olvasták, és dolgozták fel Csukás István: A téli tücsök meséi című művét.
Az olvasmány feldolgozása során a tanulók egyénileg vagy csoportban dolgozva tartalmas és ötletes lapbookokat készítettek. A munkáikat be is mutatták az osztályban.
Az igényes alkotásokból kiállítást rendeztünk.