2026.065.01-jén az „Iskola rendőre program” keretében Molnár András őrnagy úr és Molnár József főtörzszászlós vetítéssel egybekötött prevenciós oktatást tartott a 2. órában a felső- ,a 3.órában az alsó tagozatos tanulók részére. Érintett témakörök:– közlekedésbiztonság– nyár veszélyei– családon belüli erőszak– bántalmazás– zaklatás– online csalásokA tanulók közlekedésbiztonsági eszközöket is kaptak ajándékba a Tapolcai Rendőrkapitányság munkatársaitól.Köszönjük szépen munkájukat!