„Iskola rendőre” évadzáró előadás

2026.065.01-jén az „Iskola rendőre program” keretében Molnár András őrnagy úr és Molnár József főtörzszászlós vetítéssel egybekötött prevenciós oktatást tartott a 2. órában a felső- ,a 3.órában az alsó tagozatos tanulók részére. Érintett témakörök:
– közlekedésbiztonság
– nyár veszélyei
– családon belüli erőszak
– bántalmazás
– zaklatás
– online csalások
A tanulók közlekedésbiztonsági eszközöket is kaptak ajándékba a Tapolcai Rendőrkapitányság munkatársaitól.
Köszönjük szépen munkájukat!