A Ráday Mihály Város és Faluvédő Szövetség „Fiatalok a természeti és épített környezet védelméért” című pályázatán iskolánk 7.osztályos tanulója Horváth Gréta dolgozat kategóriában a”A zárda történelme az én múltam is.” című dolgozatával kiemelt első helyezést ért el. Testvére, Horváth Barnabás – iskolánk tavalyi tanévben végzett tanulója – videó kategóriában szintén 1.helyezést ért el. Az okleveleket és a díjakat 2026.05.23-án a Budapest Történeti Múzeum Barokk udvarán vehették át.Szeretettel gratulálunk mindkét pályázónak, köszönjük munkájukat, és további sok sikert kívánunk!