Bronzéremmel tértek haza a Nagyboldogasszonyos futballisták

Május 19-én Badacsonytomaj szervezésével bonyolították le a Kis Iskolák Sportversenye labdarúgó körzeti tornát. Felsősöknek kiírt megmérettetésen Biró Tamás, Bogdán Ferenc Botond, Burucs Balázs, Farnady Máté, Fodor Barnabás, Hazafi Kristóf Ferenc, Hernádi Kristóf, Tomsics Benett Csaba, Verebélyi Zalán, Zengői Róbert összeállítású csapat a 3. helyezést érte el. Mindenki kitett magáért, góllövők Burucs Balázs, Verebélyi Zalán, Bogdán Ferenc Botond és ismét kiemelkedően védett Biró Tamás kapus.  

Köszönjük Juhász Ágnes tanárnő szervező, felkészítő és kísérő munkáját!