2026.05.16-án délelőtt a 9 órai szentmisében járultak először szentáldozáshoz iskolánk 3.osztályos tanulói. Az előtte való napon elvégezték első szentgyónásukat is. Az elsőáldozás, Jézus testével való első egyesülés napja kiváltságos ünnep a gyermekek életében, jeles napja iskolánknak, és az egyházközségnek is. Köszönjük szépen lelki igazgatónknak Csonka Nándor atyának az ünnepi szentmise levezetését, Hegyi Kevin tanár úrnak a tanulók felkészítését, és a szülők segítségét! Köszönöm az osztálytanító Derhán Henrietta és Molnárné Albert Bernadett támogatását!Isten áldása kísérje tanulóinkat további útjukon!