2026.05.13-án a Tapolcai Rendőrkapitányság munkatársai közlekedéssel kapcsolatos balesetvédelmi oktatást tartottak az első osztályban. Ennek részeként a tanulók megszerezték a következő ismereteket:
– iskolába jövet milyen szabályokat kell betartani,
– a zebrán történő átkelés szabályait
– a gyalogos közlekedés szabályait
– a kerékpáros közlekedés legfontosabb szabályait.
Tájékoztató füzetet kaptak, amely felhívja a figyelmet a korosztályuknak megfelelő közlekedési és nyári strandolással kapcsolatos balesetekre, és segít megelőzésükben.
Köszönjük szépen a Rendőrség munkatársainak az oktatást!