Közlekedési balesetvédelmi oktatás az első osztályban

2026.05.13-án a Tapolcai Rendőrkapitányság munkatársai közlekedéssel kapcsolatos balesetvédelmi oktatást tartottak az első osztályban. Ennek részeként a tanulók megszerezték a következő ismereteket:

– iskolába jövet milyen szabályokat kell betartani, 

– a zebrán történő átkelés szabályait

– a gyalogos közlekedés szabályait

– a kerékpáros közlekedés legfontosabb szabályait.

Tájékoztató füzetet kaptak, amely felhívja a figyelmet a korosztályuknak megfelelő közlekedési és nyári strandolással kapcsolatos balesetekre, és segít megelőzésükben.

Köszönjük szépen a Rendőrség munkatársainak az oktatást!