Boldogságóra Integrált Program – A hónap csoportja cím

A Boldogságóra Integrált Program keretében végzett munkájával a 2025/2026-os tanévben iskolánk 7.osztálya április hónapban elnyerte „A hónap csoportja” címet.
Vezető pedagógus: Hegyi Kevin

Szeretettel gratulálunk az osztály közösségének,és köszönjük szépen a tanár úr munkáját!