Szentmise a tapolcai kerület papságának „korona értekezlete” alkalmából

2026.05. 12-én tartotta a tapolcai kerület papsága „korona értekezletét”, amely 9 órakor szentmisével kezdődött.

Az ünnepi szentmisét Dr. Takáts István helynök atya celebrálta. A misén részt vettek iskolánk 7. és 8.osztályos tanulói, és pedagógusok. Helynök atya beszédében a hit révén bátorság fontosságát emelte ki. Evangéliumi példákkal mutatta be a diákoknak, hogy Isten nem büntet, minden rossz helyzetben is mellettünk áll, és feltétel nélkül szeret minket.