Intézményünk 2026.05.07-én kapta meg az értesítő e-mailt, hogy a MKPK Caritas in Veritate Bizottsága és a Katolikus Pedagógiai Intézet méltónak találta iskolánkat, a 2026.04.16-án tett intézményi vizsgánk sikeres volt, és elnyertük a „Teremtésvédő Iskola” címet, amelyet három évig birtokolhatunk. A „Teremtésvédő Iskola”cím a katolikus nevelési-oktatási intézmények számára elérhető rangos elismerés,amely a fenntarthatóságra és a környezettudatosságra épít.A cím átadására 2026.05.20-án Budapesten a KaPI és az MKPK Caritas in Veritate Bizottság díjátadó szakmai programján kerül sor.
Szeretettel gratulálok a pedagógusnak,köszönöm a hétköznapokban kifejtett teremtésvédelemmel,környezetvédelemmel, gyermekvédelemmel kapcsolatos munkájukat! Köszönöm a diákok részvételét, a versenyeken történő eredményes részvételt, és az általuk készített, nívósan kivitelezett projektmunkákat!