Drámajátékok alkalmazása a 8.osztályban

2026.05.07-én Kovács Edina történelem szakos középiskolai tanár a nyolcadik osztályban kiscsoportos foglalkozást tartott. 
Az órán  drámajátékok alkalmazott, melyek elősegítik az empatikus együttműködést,fejlesztik a résztvevők kommunikációs, problémamegoldó, empátia,mozgás-és beszédtechnikai készségét, valamint a karakterek megformálását. A jelenlét állapotának gyakorlása segíti a kreativitást és spontaneitást.