Szín-Vonal Alapfokú Művészeti Iskola  kiállítása

2024.06.18-án 16:30-kor nyitotta meg és mutatta be a Szülők részére Dér Adrienn tanárnő a Szín-Vonal Alapfokú Művészeti Iskolába járó diákok alkotásaiból készült kiállítást intézményünkben. A gyerekek alkotásaikban reflektáltak a Magyar Művészeti Akadémia „A kortárs magyar művészet inspiráló hatása” című  szakmai programban kiadott Művészeti Akadémia tagjainak válogatott műveire, szemléleteire. Ez által gyarapítva az intézményünkbe járók grafikai, festészeti, képi ábrázolás művészeti tudását.

„Intézményünk célja, hogy a 21. századi magyar képző- és tárgyalkotó művészet kifejezési eszköztárának megismerése által diákjai képzelőereje, kézügyessége, eszközhasználati tudása, tervező, kifejező készsége fejlődjön. Arra törekszik, hogy tanulói átélhessék a problémamegoldás, az alkotó folyamatok izgalmát, örömét, élményét, hogy megtapasztalhassák a művészet szépségét, értékét, nemesítő hatását.”
Dér Adrienn

Köszönjük Dér Adrienn munkáját, és a Szín-Vonal Iskolának a szép és igényes kiállítást!