Narnia Krónikái

2023.október: Narnia Krónikái: Iskolánk felső tagozatos osztályainak és a Kézműves Művészeti Műhely tanulói alkotásának folyamatos kiállítása. Katolikus Társadalmi Napokra készült projektmunka. A Narnia Krónikái című színpadi mű hátterének díszlete.

Narnia krónikái I.:

6. osztály és a Kézműves Művészeti Műhely tanulóinak munkája: Narnia krónikái: A tavasz kezdete – nagyméretű vászon akril-tempera vegye festés (2023. október 12.)

Narnia Krónikái II.:

5. osztály és a Kézműves Művészeti Műhely tanulóinak munkája: Narnia krónikái: Az örök tél – nagyméretű vászon akril – tempera vegyes festés (2023. október 17.)

Narnia Krónikái III.:

7. osztály és a Kézműves Művészeti Műhely tanulóinak munkája: Narnia krónikái: Hódlak – nagyméretű vászon akril – tempera vegyes festés (2023. október 17.)