Egynapos pályaorientációs porcelánfestő kézműves foglalkozás 5-6-7.osztályos tanulók részére

A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara és a herendi Fischer Mór Porcelánipari Szakképző Iskola egynapos pályaorientációs kézműves foglalkozást hirdet 5-6-7. osztályt befejezett tanulók részére.

IDŐPONT: 2024. július 10. (szerda) 9:00 – 15:00

PROGRAM:

Kézműves foglalkozás a Fischer Mór Porcelánipari Szakképző Iskolában: porcelánfigura összeállítása, porcelándíszítés áttöréses technikával, porcelánfestés
Ebéd a Paletta Étteremben
Látogatás a Minimanufaktúrában és a Porcelánművészeti Múzeumban
A programon való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött. A programon való részvétel díja: 2.000 Ft, amely az ellátásra vonatkozik. A programokon való részvétel és az utazás különjáratos autóbusszal Veszprém – Herend – Veszprém útvonalon ingyenes. (Természetesen a programhoz Herenden is lehet csatlakozni.)

Jelentkezni a weboldalunkon található online jelentkezési lap kitöltésével lehetséges 2024. július 1. 16:00-ig.

A részletes tudnivalók és jelentkezési lap az alábbi linken érhetők el:

https://veszpremikamara.hu/rendezvenyek/szakkepzes/kezmuves-foglalkozas-herenden