Gizella Napok -Hittanos találkozó 2024′ Veszprém

Boldog Gizella Királyné Ünnepe alkalmából ünnepélyes szentmisén és Hittanos találkozón vettek részt intézményünk 5. és 8.osztályos tanulói. Az egész napos program keretében kreatív és játékos foglalkozásokon, interaktív kincskeresésen Bódi Magdi és Mindszenty József nyomán, sportversenyeken arattak szép sikereket. Az 5.osztályos tanulók futball bajnokságon III.helyezést értek el. A csapat tagjai: Bíró Tamás, Fodor Barnabás, Sölét Áron, Molnár Zétény, Kalmár Angyalka Margit és Keller Adrián.
Az ünnepség keretében kiváló tanulmányi eredményéért és hitéleti munkájáért Keller Adrián 8. osztályos tanuló Szent Imre díjat, és Klemens Barnabás 8. osztályos tanuló Szent Imre oklevelet vehetett át.

Szeretettel gratulálunk az oklevelekhez, a szép szerepléshez, és köszönjük az összes tanulónak, hogy képvislték iskolánkat ezen a rendezvényen!