TÁJÉKOZTATÁS A 2017/2018-AS TANÉVVEL KAPCSOLATBAN

 

TANKÖNYVOSZTÁS:

2017. augusztus 28-29. (hétfő és kedd)

9:00 -15:30

 

Minden tanuló(1-8. osztály) ingyen kapja a tankönyveket.

A tartós tankönyvek az iskola könyvtárának tulajdonát képezik, bélyegzővel, leltári számmal ellátva, tanév végén azokat megfelelő állapotban vissza kell adni. Amennyiben nem megfelelő állapotban hozza vissza a tanuló, kártérítést kell fizetni. A tankönyveket állagmegóvás céljából kérjük bekötni, vignettával ellátni.

 

 

ÉTKEZTETÉS:

Az 1-8. osztályos tanulók, akik intézményi gyermekétkeztetést igényeltek a 2017/2018-as tanévre és jogosultak 50 %-os térítési díjra, illetve ingyenességre, a jogosultság igazolását a tankönyvosztásra kérjük, hozzák magukkal.

 

 

 

HELYKÖZI TÁVOLSÁGI BÉRLET:

A nem tapolcai lakhelyű 1-8. osztályos tanulók – akik igényelték – 2017/2018-as tanévre szóló helyközi távolsági bérletüket szintén a tankönyvosztáskor kapják meg, melynek átvételéhez kérjük a szülőtől a tanuló lakcímkártyáját, diákigazolványát, szülő aláírását.

 

 

 

ELSŐ TANÍTÁSI NAP, TANÉVNYITÓ:

2017. szeptember 1. (péntek) 7:55

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük